ORDU ALTINORDU İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Özel Eğitim Okulları Servis Görevlilerine Eğitim Verildi

Özel Eğitim Okulları Servis Görevlilerine Eğitim Verildi

İlçemizdeki özel eğitim taşımalı servis araçlarında görevli şoför ve rehber personellere yönelik 16 Kasım 2023 Perşembe günü Ordu Lisesi toplantı salonunda eğitim düzenlendi. Servis araçlarındaki görevli personellere eğitimler, Altınordu Rehberlik ve Araştırma Merkezi özel eğitim öğretmenleri Onur Altmışdörtoğlu ile Kaan Baş tarafından verildi. Eğitimde, özel eğitim taşıma hizmetleriyle ilgili mevzuatlar, öğrenci ve aileleriyle iletişim, servis hizmeti yerine getirilirken dikkat edilecek hususlar konusunda bilgilendirmeler yapıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Onur Bekyürek, Şube Müdürümüz Demiray Getmez ile birlikte eğitime katılarak özel eğitim taşıma servis araçları görevlileriyle bir araya geldi. Müdürümüz, eğitimde yaptığı konuşmasında özel eğitimde taşımanın ve taşıma görevini yerine getiren personellerin önemine değindi. Eğitimin hayırlı olmasını temenni ederek eğitime katılan personellere çalışmalarında kolaylıklar diledi.

16-11-2023

Karşıyaka Mahallesi, Atatürk Bulvarı Kat.2 No.336E 52200 Altınordu/ORDU - 0(452) 210 11 24

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.